T491A106K006AT4100
MFR.Part #
T491A106K006AT4100
JLCPCB Part #
C1955501
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS