T491A105K035AT4539
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A105K035AT4539
JLCPCB Part #
C1956082
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 7Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS