T491A105K016AT4659
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A105K016AT4659
JLCPCB Part #
C1955805
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 16V 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS