T491A104K035AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A104K035AH
JLCPCB Part #
C1955595
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 20Ω 35V ±10% 1206 Tantalum Capacitors