T490T476M006ATE800
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T490T476M006ATE800
JLCPCB Part #
C1957790
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6V 800mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS