T490B227M006ATE300
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T490B227M006ATE300
JLCPCB Part #
C1881795
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 220uF 300mΩ@100kHz 6V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS