T489X477M006ATE250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T489X477M006ATE250
JLCPCB Part #
C4985610
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 250mΩ 470uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS