T489C106M025ATE800
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T489C106M025ATE800
JLCPCB Part #
C1881777
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.9uA@25℃,5min 10uF 25V 800mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS