T489B106M006ATE3K0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T489B106M006ATE3K0
JLCPCB Part #
C1953824
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3Ω 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS