T398E106M025AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T398E106M025AT
JLCPCB Part #
C4988369
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.5Ω@100kHz 25V ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS