T396M476M035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T396M476M035AS
JLCPCB Part #
C4981810
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 800mΩ@100kHz ±20% 插件 Tantalum Capacitors