T370E685M035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T370E685M035AS
JLCPCB Part #
C1651985
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 35V 6.8uF ±20% 插件 Tantalum Capacitors