T370D475M035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T370D475M035AS
JLCPCB Part #
C4986682
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 35V 3Ω 4.7uF ±20% 插件 Tantalum Capacitors