T368D686K025AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T368D686K025AT
JLCPCB Part #
C4951754
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 25V 68uF 800mΩ@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS