T356M107K020AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356M107K020AS
JLCPCB Part #
C1655671
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 600mΩ ±10% 插件 Tantalum Capacitors