T356K106K050AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356K106K050AS
JLCPCB Part #
C1655407
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 50V ±10% 插件 Tantalum Capacitors