T356F156M020AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356F156M020AT
JLCPCB Part #
C1016672
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2.3Ω@100kHz 20V ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS