T356C106J010AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356C106J010AT
JLCPCB Part #
C4985080
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 5Ω@100kHz ±5% 插件 Tantalum Capacitors ROHS