T356B155K035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356B155K035AT
JLCPCB Part #
C1652367
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 35V 6Ω ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS