T356A105K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356A105K035AS
JLCPCB Part #
C1651384
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω ±10% 插件 Tantalum Capacitors