T355G475M050AT7301
MFR.Part #
T355G475M050AT7301
JLCPCB Part #
C1881848
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 4.7uF 50V ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS