T355E475K035AT7301
MFR.Part #
T355E475K035AT7301
JLCPCB Part #
C1881826
Description
-55℃~+125℃ 35V 3Ω@100kHz 4.7uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS