T355A474K035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T355A474K035AT
JLCPCB Part #
C1016649
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13Ω@100kHz 35V 470nF ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS