T354K226K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T354K226K035AS
JLCPCB Part #
C1652399
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω@100kHz 22uF 35V ±10% 插件 Tantalum Capacitors