T354H686K010AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T354H686K010AS
JLCPCB Part #
C1016792
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω@100kHz 10V 68uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors