T354F226K016AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T354F226K016AT
JLCPCB Part #
C1016766
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 2Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS