T354E106M025AT
MFR.Part #
T354E106M025AT
JLCPCB Part #
C1652538
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.5Ω@100kHz 25V ±20% 插件,P=6.35mm Tantalum Capacitors ROHS