T354E106K025AS
MFR.Part #
T354E106K025AS
JLCPCB Part #
C1016695
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.5Ω@100kHz 25V ±10% 插件 Tantalum Capacitors