T354A105K020AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T354A105K020AS
JLCPCB Part #
C1016647
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω@100kHz 1uF 20V ±10% 插件 Tantalum Capacitors