T353E106J016AT7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T353E106J016AT7301
JLCPCB Part #
C4982731
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3.2Ω@100kHz ±5% 插件 Tantalum Capacitors ROHS