T351E106K016AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T351E106K016AT
JLCPCB Part #
C1016661
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 3.2Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS