T351B105K050AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T351B105K050AT
JLCPCB Part #
C1016760
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1uF 50V 8Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS