T351A104J035AT7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T351A104J035AT7301
JLCPCB Part #
C1954857
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100nF 26Ω@100kHz 35V ±5% 插件 Tantalum Capacitors ROHS