T350L227K010AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350L227K010AT
JLCPCB Part #
C1016859
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 600mΩ@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS