T350J107J010AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350J107J010AS
JLCPCB Part #
C4981914
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 1Ω@100kHz ±5% 插件 Tantalum Capacitors