T350H336K016AT7301
MFR.Part #
T350H336K016AT7301
JLCPCB Part #
C1881850
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 16V 33uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS