T350H226M025AT7301
MFR.Part #
T350H226M025AT7301
JLCPCB Part #
C4979415
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 22uF 25V ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS