T350H107K006AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350H107K006AT
JLCPCB Part #
C1651502
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 100uF 6.3V ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS