T350G106M035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350G106M035AS
JLCPCB Part #
C1651823
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω@100kHz 35V ±20% 插件 Tantalum Capacitors