T350E106K020AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350E106K020AS
JLCPCB Part #
C1651814
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.9Ω 20V ±10% 插件 Tantalum Capacitors