T350C225K035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350C225K035AT
JLCPCB Part #
C1651571
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 5Ω ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS