T350C156K006AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350C156K006AT
JLCPCB Part #
C4986490
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15uF 5Ω 6.3V ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS