T350B105K050AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350B105K050AS
JLCPCB Part #
C1651391
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1uF 50V 8Ω ±10% 插件 Tantalum Capacitors