T350A154M035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350A154M035AS
JLCPCB Part #
C4987737
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150nF 21Ω@100kHz 35V ±20% 插件 Tantalum Capacitors