T350A105K035AT
MFR.Part #
T350A105K035AT
JLCPCB Part #
C1651363
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors ROHS