T350A104K050AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350A104K050AT
JLCPCB Part #
C4986635
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100nF 26Ω 50V ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS