T340B475K025AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T340B475K025AS
JLCPCB Part #
C1016787
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.7uF 4Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors