T340A335K015AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T340A335K015AT
JLCPCB Part #
C1016727
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 6Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS