T340A225M020AT
MFR.Part #
T340A225M020AT
JLCPCB Part #
C1016730
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 7Ω@100kHz ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS