T330D476K025AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T330D476K025AS
JLCPCB Part #
C1661613
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 25V 47uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors